AUTENTIŠKI DARBO KALENDORIAI SU SAVIUGDOS UŽDUOTIMIS

 

Tai yra daugiau nei TIK darbo knyga. Tai Jūsų planavimo vedlys ir Jūsų asmeninis saviugdos mentorius. Tokio kalendoriaus norėjau 10 metų, kol galiausiai su komanda juos ir sukūrėme :)

2018 metų PLANUOKIS kalendoriuose:

- daugiau saviugdos užduočių,

- tvirtesni viršeliai,

- net 3 naujos spalvos!

vyšninis/bordo - gurmanams,
tamsiai mėlynas - klasikos mėgėjams,
smėlio/rusvos spalvos (dar vadinama "garstyčių" arba "kupranugario") - kūrybininkams ir norintiems išsiskirti!

Kaina:
A5 (mažesnio) kalendoriaus –  25 Eur. (IŠPARDUOTA)
A4 (didesnio) kalendoriaus – 30 Eur. (IŠPARDUOTA)

 

 

Ši knyga visada be jokio vertinimo priims visas Jūsų mintis, užduos klausimus, primins įprasminti kiekvieną dieną.

PLANUOKIS padės Jums Jūsų išsikeltus tikslus ir svajones išskaidyti į mažesnius žingsnelius ir įtraukti juos į Jūsų kasdienį gyvenimą.

Ši knyga sukurta taip, kad padrąsintų Jus planuoti savo ateitį, apmąstyti praeitį, o svarbiausia – veikti dabartyje!

                                     

PLANUOKIS kaip SAVIUGDOS ĮRANKIS:

PRAĖJUSIŲ 2017 METŲ APŽVALGA skirta prisiminti, paanalizuoti ir įprasminti praėjusius metus, svarbiausius jų įvykius, išmoktas pamokas, pasiektus tikslus ir neišsipildžiusias svajones, atkreipti dėmesį į laiko paskirstymą, problemų sprendimo būdus, įsisąmoninti savo elgseną ir charakterį bei  padėkoti už džiugus dalykus.

 

JŪSŲ IDEALAUS GYVENIMO VIZIJOS paskirtis -  aprašyti ir vizualizuoti Jus įkvepiantį gyvenimą, išsigryninti norus, užprogramuoti pasąmonę tikėtis pozityvių rezultatų ir pritraukti reikiamus žmones bei situacijas, kurie palaikys Jūsų naują viziją ir gyvenimo būdą.

 

GYVENIMO IR METŲ TIKSLŲ lentelės skirtos surašyti savo gyvenimo ir 2018 metų pagrindinius tikslus skirtingose gyvenimo srityse: • Santykiai/šeima • Namai • Sveikata ir gera savijauta • Darbas/mokslai • Finansai • Asmeninis augimas • Laisvalaikis ir draugai • Dvasingumas • Kūryba ir įkvėpimas

 

TIKSLŲ – SVAJONIŲ ŽEMĖLAPIS skirtas surašyti savo gyvenimo, metinius ir kelių mėnesių tikslus, išdėlioti juos vizualiai patogia forma, išskaidyti  į mažesnius žingsnius bei sekti jų vykdymą.

 

METŲ KALENDORIUS skirtas susiplanuoti savo metus: atostogas, mokymus, išvykas, pasižymėti svarbias datas, gimtadienius.

 

PUSMEČIŲ KALENDORIAI skirti detaliau susiplanuoti savo mėnesių darbus,  mokymus, išvykas, pasižymėti svarbias datas.

 

 

KIEKVIENO MĖNESIO PLANAI skirti išsikelti mėnesio prioritetus, išsigryninti svarbiausius mėnesio tikslus ir užduotis, surūšiuoti juos pagal svarbą ir skubumą, suplanuoti visą mėnesį.

 

KIEKVIENA SAVAITĖ – VIENAME LAPE. Tai galimybė matyti savaitės darbų visumą, detaliai juos suplanuoti, išsikeliant savaitės ir dienos siekius, užsirašant kasdienes asmenines ir darbo užduotis. Kiekvieną savaitę rasite koučerio Jums siūlomą savaitės užduotį ir įkvepiančią citatą. Dėkingumo skiltis skirta įprasminti kasdienius gerus ir džiugius dalykus.

 


MĖNESIO APŽVALGA. Kiekvieno mėnesio pabaigoje apžvelgsite ir įprasminsite savo praėjusį mėnesį,  rezultatus ir pokyčius įvairiose gyvenimo srityse, įvardinsite ir suprasite, kiek jau nuveikėte ir kam norite skirti dar daugiau/mažiau savo laiko.

Gera apžvalga padeda geriau suplanuoti kitus tikslus ir užduotis!

 

2018 METŲ APŽVALGA. Pasibaigus metams prisiminsite ir įprasminsite svarbiausius 2018 metų įvykius, stipriausias įžvalgas ir pamokas, įvertinsite savo rezultatus ir pokyčius, suprasite, kiek daug nuveikėte ir patyrėte. Taip pat padėkosite už metų dovanas ir patirtis, numatysite kitų metų prioritetus bei duosite sau vertingą patarimą :)

 

 

 

Daugiau informacijos teirautis tel.: +370 687 96393 arba el. paštu: planuokis@gmail.com

 

 

 

 

 

 

Vardas  Straipsnio komentarų skaičius: 12
Tekstas
Security code
Apsaugos kodas