Unikalus darbo kalendorius PLANUOKIS - 2017

Ilgai ieškojome darbo knygos, kuri būtų ne tik įprasta darbo knyga, bet ir padėtų sudėlioti savo mintis, susivokti darbų ir užduočių galybėje, subalansuoti darbinį ir asmeninį gyvenimą. Iščiupinėjome, prirašėme, išmėginome ne vieną dešimtį, tačiau niekaip neradome tos, kuri padėtų viską sujungti į visumą. O turėti ir nešiotis kelias užrašines yra ne tik nepatogu, tačiau ir sunku. Tad vieno bendraminčių susitikimo metu kilo idėja sukurti tą visą jungiančią visumą. Taip gimė PLANUOKIS idėja, kuri jau tapo realybe, ir kurią Jūs dar turite galimybę laikyti savo rankose.

Kaina 2017 metų kalendorių:

A5 formato (mažesnio) kaina 25 Eur - VISI PARDUOTI
A4 formato (didesnio) kaina 30 Eur - VISI PARDUOTI

 

STRUKTŪRA

Jūsų pagalbininkas PLANUOKIS sudarytas taip, kad jis būtų patogus ir naudingas įvairiems žmonėms. Kiekviena dalis turi aiškią struktūrą ir vietą, skirtą užrašams. Kam kuri dalis skirta?

  • Tikslų/svajonių žemėlapis skirtas surašyti savo gyvenimo, metų ir kelių mėnesių tikslus, išdėlioti juos vizualiai patogia forma, išskaidyti į mažesnius žingsnius bei sekti jų vykdymą.
  • Mėnesių lapai skirti išsikelti mėnesio prioritetus, išsigryninti svarbiausius mėnesio tikslus, surūšiuoti juos pagal svarbą ir skubumą bei suplanuoti mėnesį.
  • Savaičių lapai skirti detaliai suplanuoti savaitę, išsikeliant savaitės ir dienos siekius, užsirašant kasdienes asmenines ir darbo užduotis. Kiekvieną savaitę rasite koučerio Jums siūlomą savaitės užduotį ir įkvepiančią citatą. O dėkingumo skiltis skirta įprasminti kasdienius gerus ir džiugius dalykus.
  • Mėnesio apžvalga, kurią rasite kiekvieno mėnesio pabaigoje, skirta apžvelgti ir įprasminti praėjusį mėnesį, savo rezultatus ir pokyčius, pamatyti, kiek jau nuveikėte.
  • Tušti lapai pačioje knygos pabaigoje skirti jūsų darbo užrašams, konspektams, kūrybai arba dienoraščiui.

Bėgant laikui Jūs pamatysite ir patys atskleisite šios knygos potencialą bei pajusite, kokį pokytį ji generuoja Jūsų gyvenime. Jei iš pradžių Jums visko yra per daug ir neužpildote knygos pilnai, nieko tokio. Leiskite sau ją pažinti palengva, tiesiog pildykite ją kiekvieną dieną bent po truputį. Ir, kai jau jausitės įgudę daryti tai, ką darote, pridėkite naują planavimo veiksmą, kurio anksčiau nedarydavote. Tiesiog mėgaukitės!

 

PLANUOKIS darbo kalendorius - kuriantiems savo gyvenimą!

PLANUOKIS kaina
A5 (mažesnio) kalendoriaus kaina 25 € - VISI PARDUOTI

A4 (didesnio) kalendoriaus kaina 30 € - VISI PARDUOTI

 

Dėl 2018 metų kalendorių prašome teirautis tel. 8-687-96393 arba el.p. planuokis@gmail.com

 

Vardas  Straipsnio komentarų skaičius: 13
Tekstas
Security code
Apsaugos kodas