TEMINĖS FOTOSESIJOS PRIE DEKORUOTOS FOTOSIENELĖS

Kaip šventinė dvasia atranda kelią į jūsų širdį ir namus? Maneji užburia per fotografiją ir floristiką. Kiekvienam metų laikui, šventiniam sezonui puošiu lauko pavėsinę ir kuriu jūsų istorijas - kalėdines, valentinines, velykines ar rudenines moliūgines :)

Fotosesijos vyksta originaliai dekoruotoje lauko pavėsinėje privačioje teritorijoje arba šalia esančiame miške (Vilniaus miesto pakraštyse). Vietą patikslinų registracijos metu. Taip pat konsultuoju dėl aprangos ir kito pasiruošimo.

Kaina: 150€, 30 min., 10 retušuotų nuotraukų arba 250€, 20 retušuotų nuotraukų, 1 val.

   

ARCHETIPINĖS FOTOSESIJOS

Meninės fotosesijos moterų grupėms arba individualiai. Pagal mitologinius personažus, graikų-romėnų deives. Vyksta atskiras pasiruošimas, asmeninis pokalbis, individuali konsultacija, stiliaus ir vietos parinkimas.

Kaina: nuo *350 Eur

 

PORTRETAI: tipiniai ir netipiniai veidai

Nufotografuoti žmogų taip, kad tai, kuo jis apsirengęs, ką veikia ir kas jį supa - atspindėtų jį patį, papildytų, o gal - kontrastuotų. Visa tai įdomu, nepakartojama ir įtraukia į kūrybinį procesą. Nėra negražių žmonių. Kiekvienas žmogus unikalus vien tuo, kad jis yra toks, koks yra. Ir tai - visų gražiausia :)

Kiekvienas žmogus savo prigimtimi ir unikalumu yra gražus, o kiekvienas jo amžiaus tarpsnis - brangus ir nepakartojamas. Jūsų aistringas pomėgis, darbas ar laisvalaikis, įkvepianti veikla ar svajonė nuotraukoms suteiks šarmo, o jums - nuostabius prisiminimus ir patvirtinimą, kad būti savimi - tai didelis džiaugsmas :)

Fotosesijos vyksta fotostudijose, viešbučiuose, restoranuose, mieste, gamtoje ir kt.

Kaina: nuo *150 Eur gamtoje, nuo *350 Eur fotostudijoje ar kitose patalpose (namuose, ofise)

 

ŠEIMOS FOTOGRAFIJA

Šeima prasideda nuo minties priimti ateinančią gyvybę, jos laukimo ir priėmimo, ir tęsiasi kiekvienu gyvenimo momentu. Mes būname kūdikiais, vaikais, po to - paaugliais ir jaunuoliais, dar vėliau - tėvais, seneliais ir praamžiais. Šis virsmas, kaip ir kiekvienas gyvenimo tarpsnis, tampa vertingas vien tuo, kad jis yra.

Besilaukiančios mamos, kūdikiai, vaikai ir vaikučiai, tėveliai, seneliai ir giminaičiai - visi esate laukiami :)

Fotosesijos vyksta fotostudijoje, gamtoje, jūsų namuose arba kitoje sutartoje vietoje.

Kaina: nuo *150 Eur gamtoje, nuo 350 Eur fotostudijoje ar kitos patalpose

10-20 retušuotų nuotraukų/ trukmė 0,5-1,5 val., vieta - gamta, Vilniaus senamiestis, miesto parkai.

 

EROTINĖ FOTOGRAFIJA

Tai subtilus nuogo kūno matymas, su audinių draperijų paslaptimi, šviesos ir šešėlių  žaismu.  Erotinės fotosesijos metu subtiliai atsiskleidžia žmogaus kūno grožis, plastika, unikalumas, ir, žinoma, žmogaus charizma. 

Fotografuoju merginų, moterų ir porų (vyro ir moters) aktus. Aktų fotosesijos vyksta mano fotostudijoje (jaukiame nuosavame name Vilniaus centre), taip pat - laukinėje gamtoje ar sutartoje vietoje. Prieš fotosesiją susitinkame ir aptariame stilių, pasiruošimą, aksesuarus. Jei pageidaujate - galime pakviesti visažistę į studiją, pasiūlyti profesionalios dizainerės drabužių.

Fotosesijos vyksta fotostudijoje, laukinėje gamtoje, prie jūros ar kitoje sutartoje vietoje.

Kaina: nuo 499 Eur

 

KRIKŠTYNOS, MERGVAKARIAI, APEIGOS

Sakralios akimirkos aplanko kiekvieną iš mūsų. Jos užpildo ilgai lauktas ir planuotas gyvenimo šventes, tokias, kaip gimimas, vardynos, įėjimas į moterystę, santuoka. Šis pakylėtas jausmas, padedantis suvokti gyvenimo cikliškumą, gamtos ritmą,  žmogaus, giminės ir pasaulio ryšį, lydi mus ir  kasdien. Savo ketinimus ir dėkingumą išreiškiame ritualuose, bendruomeninėse ir asmeninėse apeigose. 

Esu dėkinga visiems, suteikiantiems galimybę būti jūsų gražiausių ir prasmingiausių gyvenimo įvykių foto-metraštininke.

Kaina: nuo *500 Eur

------
 
Papildomos valandos kaina 100 Eur

Nuotraukos pateikiamos tik retušuotos, atsiunčiamos internetu.
Klientui pageidaujant, įrašoma daugiau retušuotų fotosesijos nuotraukų už papildomą kainą.
Nuotraukų redagavimas (post-produkcija) užtrunka nuo 2 savaičių iki 3 mėnesių.
Papildomai galima užsakyti magnetukų, albumą ar fotoknygą.
Transporto išlaidas už Vilniaus miesto ribų apmoka užsakovas.
Dėl fotografavimo būtina susitarti iš anksto, mažiausiai prieš 2 savaites.
Nurodytos kainos yra orientacinės ir gali keistis atsižvelgiant į užsakymo specifiką.
Dėl tikslesnės informacijos prašome kreiptis el.p. giedrerein@gmail.com arba tel. (8-687) 96393
 
----
*Kainos yra nurodytos su kliento sutikimu publikuoti nuotraukas fotografo asmeninėje svetainėje, blog'e bei fotografo socialiniuose tinkluose. Konfidencialių fotosesijų kaina didesnė (teirautis fotografo iš anksto)

 

GAMTOS FOTOGRAFIJA

Augalų, žiedų, medžių pasaulis visada žavi savo genialumu ir paprastumu. Jie buvo prieš mums ateinant į šį pasaulį, ir bus kai išeisime iš jo. Kiekviena diena visoje Žemės planetoje dovanoja mums tai, ko patys negalime sukurti, o tik prisiliesti ir pažinti - šį nuolat atsinaujinantį, mus maitinantį, saugantį ir mokantį Kūrėjo pasaulį.

 

DOVANŲ KUPONAI

Tai puikus būdas nustebinti  brangų žmogų ar pradžiuginti draugą ypatinga proga. Fotosesijos vyksta jaukioje studijoje Antakalnyje, arba kitoje pasirinktoje vietoje. Fotografavimasis vyksta lengvai, paprastai ir su šypsena - kad Jums ir Jūsų artimiesiems suteiktų  nepamirštamų įspūdžių ir ilgam įamžintų gražiausias akimirkas.

Padovanokite fotosesiją Kalėdų, gimtadienio, sukaktuvių, krikštynų, vestuvių, jubiliejų ar kitų švenčių proga. Tačiau nepamirškite ir savęs. Nestabdykime gražiausių gyvenimo akimirkų, o tiesiog džiaukimės jas prisimindami ir vartydami nuotraukų albumus!

Dovanų kuponų kainos:

150 Eur - 10 retušuotų nuotraukų, fotosesijos trukmė 0,5 val., vienas aprangos variantas.

250 Eur - 20 nuotraukų (apie1 val.), galimi du aprangos variantai arba daugiau siužetų.

350 Eur - 25 nuotraukos (1-1,5 val.), du aprangos variantai, skirtingos erdvės, galima fotostudija.

550 Eur - apie 30 nuotraukų (2-3 val.), keli aprangos variantas, skirtingos erdvės, makiažas, specialūs aksesuarai.

 

 

Papildomos dovanos:

Makiažas - 45 Eur

Fotoknyga - nuo 50 Eur

 

Dovanų kupono naudojimo taisyklės:

• Dovanų kuponas nėra keičiamas į pinigus.
• Pageidaujant, išsirinktą fotosesiją galima keisti kita (pvz. šeimos fotosesiją į krikštynų) primokant kainos skirtumą, iš anksto suderinus su fotografe.
• Dovanų kuponas galioja 6 mėn.
• Besibaigiantį dovanų kupono galiojimo terminą galima pratęsti dar 6 mėn. nemokamai, vėliau - su 50€ priemoka.
• Jeigu dovanų kuponas nebuvo panaudotas arba galiojimo terminas nepratęstas jo galiojimo laikotarpiu, jis laikomas negaliojančiu.
• Jeigu fotosesija vyksta už Vilniaus ribų, kelionės išlaidos į dovanų kupono kainą neįeina.

 

Jūsų patogumui, dovanų kuponus galite įsigyti per kelias minutes, prieš tai suderinę visus Jūsų pageidavimus su fotografe telefonu 8-687-963936 ar el.paštu giedrerein@gmail.com ir atsiuntę pavedimo kopiją.

----

Vardas
E-paštas
Telefonas
Tekstas
Security code
Apsaugos kodas