Fotografijų paroda "Polėkis gyventi"

SEB arenoje (Ąžuolyno g. 7, Vilnius), nuo š.m. spalio 1 d.

 

Gyvenimas – tai nuolatinė kaita: metų laikų, veiklos sezonų, darbo ir poilsio, ramybės ir pergalių. Tarsi teniso kamuoliukas keliaujame tarp darbų, pamokų ir seminarų, verslo susitikimų ir sprendimų, šeimos švenčių ir asmeninių įvykių, savojo krašto ir užsienio keliais.

Žmogaus gyvenime, kaip ir gamtoje, viskas yra svarbu: besiskleidžiančio pumpuro atsargumas ir šniokščiančio kalnų upokšnio drąsa, ilgaamžio ąžuolo tvirtybė ir tylus rasos lašelio susikaupimas, kalnų kantrumas ir žiedų džiaugsmingas stiebimasis aukštyn, kiekvienas vandens lašelis – ir visas vandenynas.

Keliauti ir dalintis – tai mano pašaukimas ir gyvenimo esmė. Pasaulis – tarsi margaspalvė mozaika, kurią dėlioju iš nuotraukų. Jose atgyja kelionių metu sutiktų žmonių nuotaikos, patirtų įvykių akimirkos, pamatytų peizažų vaizdai. Visa tai praturtina vidinį pasaulį, moko priimti gyvenimo įvairovę, ugdo pagarbą ir toleranciją - žmogui, gamtai, pasauliui, jų įvairovei ir vienovei.

Šioje parodoje – nuotraukos iš 2010-2011 metų kelionių po Armėniją, Portugaliją, Ispaniją, Italiją, Olandiją,  Tenerifę ir Lietuvą.

 

Kviečiame apsilankyti ;)

 

Giedrė Rein

Vardas  Straipsnio komentarų skaičius: 0
Tekstas
Security code
Apsaugos kodas