SEMINARAS "7 MITAI, KURIUOS GYVENA ŠIUOLAIKINĖS MOTERYS"

2015 m. balandžio 7d.

PC Gedimino 9, Vilnius

 

Ar pastebėjote, kad vieni mūsų gyvenimo įvykiai, scenarijai, istorijos nutinka lauktai ir planuotai, o kiti - kažkaip nepastebimai, netikėtai. Tarsi mums vadovautų didžiulė jėga, kurios negalime paaiškti, o dažnai – ir kontroliuoti. Ši vidinė galia, universali visai žmonijai, gali stebinti, džiuginti, suteikti mūsų gyvenimui naują prasmę arba sukelti sumaištį, depresiją, nepatogumus, nes ateina iš pasąmonės gelmių. Kol jos nepastebime ir neįvardijame – tol neturime galimybės įtakoti gyvenimo tėkmės.

Kiekvienas renkasi savo kelią į pažinimą. Man jį atskleidė antikiniai mitai ir legendos, per kuriuos turiu galimybę pajusti savo dievišką prigimtį, priimti žmogišką charakterį, išnaudoti savo talentus ir pripažinti silpnybes.

"Trijų seserų"  jaukioje erdvėje, trijų septynetų dermėje (7 mitai, 7 diena, 7 p.m. valanda), kartu ieškosime atsakymų į šiuos klausimus:

  • Ką mums sako kasdieniai sutapimai, simboliai, ženklai?
  • Kokį mitą gyvenu aš, mano mama, dukra, kolegė, kaimynė, žymios Lietuvos moterys?
  • Kodėl vieni dalykai man sekasi lengvai, o kitur – nuolat „susimaunu“?
  • Ką renkamės: konkuruoti, pavydėti, atsitraukti ar susidraugauti?
  • Kada moteris yra graži, sveika, sėminga ir laiminga?

 

Vakaro metu jūsų laukia neįprasta pažintis su įvairiapuse moteriška prigimtimi, galimybė pamatyti savo gyvenimo scenarijus iš šalies, „stilinga“ praktinė užduotis ir malonus laikas moteriškoje draugijoje.

Lektorė Giedrė Rein - fotomenininkė, patyriminės fotografijos praktikė, lektorė, vedanti mitologinius - psichologinius seminarus moterims, organizuojanti temines fotosesijas Lietuvoje ir užsienyje, parodos “Šiuolaikinės veiklios deivės” autorė.

 

 

2015 metų teminės kelionės moterims

 

Kelionė į Olandiją (balandžio viduryje) - programa tikslinama

 

Kelionė į Kiprą (gegužės pradžioje) - programa čia (netrukus bus išsami programa)

KIPRAS – DEIVĖS AFRODITĖS GIMIMO VIETA
PASIJUSKITE TIKROMIS DEIVĖMIS IR JŪS

 

OLANDIJA. KELIONĖ Į ŽYDINTĮ PAVASARĮ

2014 m. balandžio 13-16 d.

 

 

Olandija garsi savo vėjo malūnais. Teigiama, jog kažkada šioje šalyje jų stovėjo apie dešimt tūkstančių. Šiandieną Olandijoje malūnų galima suskaičiuoti net dešimt kartų mažiau - per tūkstantį – bet vis vien turbūt daugiau nei bet kokioje kitoje Pasaulio šalyje. Ir vargu ar rasite tiek daug senovinių vėjo malūnų vienoje vietoje, kiek stovi Kinderdeike (ol.k. Kinderdijk) – nedideliame kaimelyje, pietų Olandijos provincijoje, išsidėsčiusiame Leko ir Nordo upių sankirtoje. Čia, maždaug 2 km2. teritorijoje, apie 1740 metus, polderių nusausinimui ir potvynių kontrolei buvo pastatyta net 19 vėjo malūnų. Neįtikėtina, bet visi jie išliko iki šių dienų ir dauguma vis dar veikia. Dabar tai yra stambiausia vienoje vietoje esanti senovinių vėjo malūnų sistema turbūt ne tik Olandijoje, bet ir visoje mūsų Žemėje. Kinderdeiko malūnai yra saugomi UNESCO. 

Toliau vyksime į Goudą, garsią savo firminiu sūriu ir gražiu senamiesčiu. Iš tikrųjų tiek ten to ir miesto - viena didelė aikštė su pasikraipiusiais vienas prie kito prisiglaudusiais namukais ir vidury - fantastiško grožio miesto rotušė su daugybe raudonų langinių, kelios bažnyčios ir, aišku, kanalai. Goudoje stovi įžymi 123 metrų ilgio Šv. Jono bažnyčia – ilgiausia Olandijoje.

Iš Goudos važiuosime į miestelį Noordwijk an Zee prie Šiaurės jūros. Šalia plyti nuostabaus grožio laukinės kopos pajūryje. Keistas patyrimas klaidžiojant po šias kopas yra tas, kad kaip ir visoje Olandijos pakrantėje artėjant prie jūros tenka kopti į kalną – beveik visa šalies teritorija yra žemiau jūros lygio.

Pakelėje visur aplinkui matysime nuostabaus grožio spalvotus kilimus – tulpių, narcizų, hiacintų laukus. Dabar Olandiją tulpės garsina visame pasaulyje, jų auginimas yra svarbi ekonomikos ir šalies tradicijų dalis ir net tapo valstybės simboliu. Pavasarį, kai žydi tulpės, Olandija atrodo kaip nuostabus įvairiaspalvis kilimas. Keukenhofas – iš tiesų nuostabus gėlių parkas, net ir skeptikams darantis įspūdį didžiuliais įvairiaspalviais pavasario gėlių kilimais. 

KELIONĖS AKCENTAS - FOTOSESIJOS PRIE MALŪNŲ, KOPOSE PRIE JŪROS IR TULPIŲ LAUKUOSE, KEUKENHOF PARKE. APRANGA – RYŠKIOS SPALVOS, DETALĖS, JEI LEIS ORAS, GAL NET SPALVINGOS SUKNELĖS IR SKRYBĖLAITĖS... TURIME PAJAUSTI, KAD TIKRAI – PAVASARIS! 

Dėl visų iškilusių klausimų skambinkite ar rašykite Daivai ar Giedrei

Telefonu: Giedrė Rein 868796393, Daiva Mi 868666218 arba el. paštu: giedrerein@yahoo.com (Giedrė), vasara2006@gmail.com (Daiva)

 

Tegul būna palankus vėjas!

Daiva & Giedrė

 

 

 

 

ŽIEMA. SNIEGO MŪZOS

2013 m. SAUSIO 26 - 27 DIENOMIS (šeštadienis ir sekmadienis)

KVIEČIAME JUS Į MENINĘ FOTOSESIJĄ - SEMINARĄ NERINGOJE

 

"ŽIEMA.SNIEGO KARALIENĖ"

 

"Staiga aš pagalvojau,

kad ideali moteris gims Rojuje -

napasiduos pagundai, bus protinga,

Marse - taiki ir atlaidi,

Svajonių šalyje - romantiška,

tolimoje bevardėje žvaigždėje - kūrybiška ir paslaptinga,

laukimo ūkanoj - džiaugsminga ir žavi,

legendoje - ryžtinga, sumani,

Rožės planetoje - įsimylėjusi ir rūpestinga...

Staiga pagalvojau, kad idealia moterimi galima tapti Žemėje.

Lyg gyvatei išaugus odą reikia išsinerti.

Nuodus paversti meilės migla ir paskleisti apie save..."

(R.Saulienė)

 

Vasario  10 d. prasideda Juodosios Vandens Gyvatės metai. Daugelio šalių mitologijoje Gyvatė jungia du pasaulius, jos vaidmuo taip pat dvilypis - ji suteikia pagalbą ir kelia grėsmę. Gyvatė - grožio ir išminties simbolis, mėgsta išraiškos meną ir jausmingumą...

Šios meninės fotosesijos - seminaro metu, vaikščiodamos po apsnigtus Neringos pušynus ar eidamos žiemišku Baltijos pajūriu "išsinersim iš senos odos, nuodus paversim meilės migla ir paskleisim apie save" - kaip rašoma eilėraštyje... O visus gražiausius šios kelionės momentus fiksuos profesionali fotografė, menininkė Giedrė Rein.

Jei jaučiate, kad kaip tik šiuo metu jums reikia "išsinerti iš senos odos" ir ant balto žiemos sniego pradėti rašyti Naują Puslapį, kviečiame dalyvauti šiame renginyje.

 

Apie savo preliminarų ketinimą dalyvauti prašome informuoti telefonu:

Giedrė Rein 868796393, Daiva Mi 868666218 arba el. paštu: giedrerein@yahoo.com (Giedrė), vasara2006@gmail.com (Daiva)

 

 

 

 

„DEIVĖS MŪSŲ GYVENIME“

MITOLOGINIS – PSICHOLOGINIS SEMINARAS IR MENINĖ FOTOSESIJA

2012 rugsėjo 21 - 23 d., Pervalka

 

 Mielos draugės, kolegės, bičiulės, bendramintės!

 

Kviečiame Jus į Pervalką, į unikalų patyrimą Tobulų Deivių rate nuostabiausios gamtos apsuptyje! Ir tegul neišgąsdina jūsų frazė - „Tobulų Deivių rate“! Taip, tai ir yra skirta visoms „paprastoms moterims“, kurios gal dar tik atranda tą vietą savo viduje, kur slepiasi Deivė - kaip vidinis energijos padidinimo ir gydymo šaltinis. Prasidėjęs šiltas ruduo - derliaus metas. Pasidalinsime, ką gražaus savyje "užauginome" per vasarą - klestėjimo metą. Kokie įvykiai - išoriniai ir vidiniai formavo mus, kaitė, transformavo... Tarp vėjo pustomų kopų, jūros ošimo, saulėlydžių ir saulėtekių mes ir vėl leisimės į vidinę savo Kelionę – į moters sielos gelmes ir savęs pažinimą. "Surinkusios derlių" pasiruošime šaltajam metų laikotarpiui taip, kad širdyje nenustotų rusenti kaitri šildanti ir kurianti     liepsna...

                

 

PROGRAMA:

* GRAIKŲ – ROMĖNŲ MITOLOGIJA IR K. JUNGO ARCHETIPINĖ PSICHOLOGIJA „DEIVĖS MŪSŲ GYVENIME“.

* PROFESIONALI MENINĖ FOTOSESIJA – KŪRYBINIS PROJEKTAS „AŠ – DEIVĖ“


Rugsėjo 21 – 23 d., Pervalka
Seminro kaina: 250 Lt.


  Dėl smulkesnės informacijos, registracijos ar klausimų prašom kreiptis el. paštu arba telefonu: giedrerein@yahoo.com, 8-687-96393 Giedrė, Ingrida.karalaviciene@gmail.com, 8-655-66609 Ingrida, vasara2006@gmail.com, 8-686-66218 Daiva  


Su kvapniais ir spalvotais linkėjimais - Giedrė, Daiva ir Ingrida   

 

 

 

***

VASAROS STICHIJŲ ŠOKIAI MOTERIMS

 2012 m. rugpjūčio 25-26 d.

Zarasų apylinkės

 

Paskutinį šios vasaros savaitgalį kviečiame moteris į Lietuvos ežerų kraštą – Zarasus. Šis laikas bus skirtas dialogui tarp moters ir 4 gamtos stichijų: oro, ugnies, žemes ir vandens. Liesimės prie jų gamtoje ir savyje per intuityvų šokį, meditacijas, nuoširdžius pokalbius moterų rate. Ežerų gaiva, žemės derlingumas, oro gūsiai ir ugnies  kaitra padės mums keliauti per šias stichijas, pažinti jas, priimti savo autentišku būdu.

 

Improvizuodamos laisvą šokį, į kurio erdvę ves Gintarė, įvairiose gamtos vietose turėsime galimybę apsivalyti savo vidumi bei kurti tokią savo gyvenimo erdvę, kurioje norime būti, mylėti, daryti prasmingus darbus, priimti gyvenimą su visa jo patirtimi, su  pasitikėjimu ir meile sau. Visa tai paliks jūsų širdyse, o jei norisi – įamžinta ir nuotraukose, paliestose Giedrės Rein meninio žvilgsnio.

 

 

 

PROGRAMA

25 d. (šeštadienis)

11-12 val. atvykimas

12-13 val. įsikūrimas, susipažinimas, pietūs

14-19 val. stichijų šokiai: oras, vanduo, žemė

19-20 val. vakarienė

20-22 val. stichijų šokiai: ugnis

26 d. (sekmadienis)

8.30-10 val. kūrybinė mankšta

10-11 val. pusryčiai

11-15 val. stichijos mano asmeninėje legendoje

15-16 val. pietūs

16-17 val. išvykimas

 

Apgyvendinimas ir atvykimas

Gyvensime sodyboje, ežerų apsupty, Zarasų apylinkėse, maistą gaminsime pačios (maisto produktai bus supirkti). Atvykimas savarankiškas, siūlome kooperuotis ir važiuoti kartu – bus ir linksmiau ir pigiau.

Pasiruošimas

Apranga: laisva, judesių nevaržanti, geriau platūs sijonai ar plačios kelnės, suknelės. Turėkite ir lengvų, plazdančių ir šiltesnių drabužių – skirtingoms stichijoms ir skirtingiems orams.

Investicija 150 Lt. Dalyvių grupė – iki 7 žmonių.

Registracija: el.p. giedrerein@yahoo.com8-687-96393 (Giedrė) ir sokis.fire@gmail.com8-699-97531 (Gintarė)

Su meile ir pagarba,

Giedrė ir Gintarė (G2)

 

 

 

GĖLIŲ KELIONĖ ŽYDINČIOMS MOTERIMS

OLANDIJA. 2011.04.15-17

Gamta bunda pamažu. Pirmi ženklai – tai šiltas vėjo dvelksmas ir iš po tirpstančio sniego pasirodę balti snieguolių žiedeliai. O po to viskas greitėja. Pradeda žaliuoti medžiai, skleidžiasi pumpurai, pinasi šakos. Rytais šalnos ir šilumos šokis dar paskęsta rūkuose. Saulė kyla vis aukščiau ir aukščiau, pavasariniai lietūs, tirpstančio sniego upeliai nuplauna Žemės skruostus. Ir tuomet vienas po kito stiebiasi hiacintai, narcizai, tulpės, o širdis pradeda plakt stipriau: pavasaris jau čia!

Kviečiu moteris, merginas, damas, mūzas, gėlių, sodų, spalvų ir aromatų mylėtojas, į vieną spalvingiausių ir gražiausių pavasario kelionių į žydinčią Olandiją.

Olandijoje sakoma, kad pražįstanti tulpė pažadina pavasarį Europoje. Mielos moterys, pažadinkime pavasarį savyje kartu keliaudamos ir besiruošdamos šiai kelionei, kad jos metu galėtume priimti visą žydintį džiaugsmą atvira širdimi, šviesiomis mintimis ir išpuoselėtu kūnu.

Kelionės metu aplankysime gražiausius Olandijos sodus (Keukenhof irk t.), leisimės užburiamos gėlėtos spalvų ir kvapų jūros, stebėsime gyvą gėlių paradą, vingiuojantį per Olandijos Šiaurės jūros pakrantės laukus, pabuvosime etnografiniame žvejų kaimelyje Zaanse Schans su vėjo malūnais ir leisime sau sustoti pakeliui pamatytose neregėto grožio vietose. Antros dienos vakare galima bus aplankyti naktinį Amsterdamą. Pirma nakvynė – etnografiniame kaime, antra – netoli Amsterdamo. Visas dvi dienas vyks gėlių aromatų „degustacijos“, spalvotos meditacijos bei meninės fotosesijos, grįžus kiekviena dalyvė gaus savo gražiausių nuotraukų CD. Ir visa tai tik tam, kad šypsotumėmės ir visada prisimintume, kad kiekviena iš mūsų yra unikali, kūrybiška, graži ir verta visko, kas geriausia :)

Registracija vyksta el.p. giedrerein@yahoo.com ir tel. 8-687-96393 iki vasario 26 d.

Iki malonaus, kvepiančio ir spalvoto pasimatymo!

Leiskime sau žydėti :)

 

Giedrė