KIPRAS – DEIVĖS AFRODITĖS GIMIMO VIETA
PASIJUSKIME TIKROMIS DEIVĖMIS!


2015.05.11 - 18 d. (7 nakvynės / 8 dienos)

Kipras – saulės numylėta ir gamtos įvairovės kupina sala, dar vadinamas Meilės sala. Pasak legendos, prie Kipro krantų iš jūros putos gimė graikų meilės ir grožio deivė Afroditė, tad į salą dažnas keliautojas vyksta ieškoti grožio ir ypatingo jausmo.

Kelionės akcentas – susipažinimas su antikinėmis graikų deivėmis (išmoksime jas atpažinti savyje ir pasinaudoti jų privalumais kasdieniame gyvenime), poilsis ir profesionalios fotosesijos Kipro salos miesteliuose, paplūdimiuose prie jūros. Besimėgaujant Viduržiemio jūros saule, šios salos kultūros ypatumais, šviežiais sultingais vaisiais ir moteriška draugija kartu leisimės į vidinę savo kelionę, į savęs kitokios pažinimą ir priėmimą. Lai įkvėpimas, pagautas kelionės metu, padidina džiaugsmą tyrinėti, pažinti, mėgautis gyvenimu ir labiau pasitikėti savimi!


Aš būsiu Jūsų kelionės gidė. Esu mylinti gyvenimą moteris, profesionali fotografė, psichologė. Didelį dėmesį skiriu pažinimui: savęs – per pasaulį ir pasaulio – per save, kiekvienos šalies kultūros savitumui,  kartu keliaujančių moterų unikalumui, išoriniam ir vidiniam grožiui bei charakteriui atskleisti. Visa tai įamžinu nuotraukose, kurios didina pasitikėjimą savimi ir džiaugsmą gyvenimu net ir po daug metų. Kiek man tai pavyksta - spęsite Jūs! :)

***************************************************************

KIPRAS – DEIVIŲ SALA! Keliaukime, atsipalaiduokime ir atgaukime jėgas!

1 diena
Tiesioginis skrydis į Kiprą iš Vilniaus
Atvykimas ir  apgyvendinimas viloje ir apartamentuose prie pat jūros.

2-7 dienos
Kelionės metu turėsime galimybę susipažinti su Kipru. Aplankysite ypatingas bei gamtos turtais apdovanotas meilės salos vietas.
Larnaka – tai vienas seniausių salos miestų,  garsėjantis pakrantės promenada – Finikules.
Aplankysite Lefkarą - autentišką turistinį kaimą, kuriame iš pūsto sidabro daromi papuošalai, moterys gatvėse neria staltieses ir paklodes, daro sirupą iš vynuogių, kepa vietinias bandeles.
Mėgausitės gražiausiais paplūdymiais ir kojų pėdomis jausite jų švelnų smėlį.
Famagusta – miestas vaiduoklis. Miestas kadaise buvo okupuotas turkų. Šiomis dienomis - tai griuvėsių miestas, su įspūdingais ir tuščiais pastatais.
Kirenija – šiame miestelyje rasite istorijos pėdsakų, menančių dar Neolito erą (~5000 m. pr. Kr.), nuostabią gamtą ir pajusite kultūrinį gyvenimą. Aplankysite pilis bei įspūdingą miesto uostą.
Pafosas – tai kurortinis centras Kipro saloje. Pasak legendos, šioje vietoje kadaise iš jūros gelmių išnėrė mitinė meilės, grožio ir vaisingumo deivė – Afroditė. Šiuo metu miestas – tai ištisas muziejus po atviru dangumi.

Meninės fotosesijos, teoriniai ir praktiniai užsiėmimai bei  ritualai antikinių deivių tema, rytinės linksmybės jūroje – visa tai ir dar daugiau Jūsų laukia Kipre kiekvieną dieną, net ir išvykų dienomis.
TIKSLIĄ PROGRAMĄ ATSIŲSIME UŽSIREGISTRAVUS


8 diena
Išvykimas: skrydis į Lietuvą.

***************************************************************

Dėl programos kreiptis: Giedrė, +370 687 96393 / giedrerein@gmail.com

Registracija į kelionę: Agnė, +370 630 09449 / agne@travel-service.lt

KAINA: 695 (su skrydžiu) Eur (2 398 Lt)

Į kainą įskaičiuota: Speciali programa: meninės fotosesijos kelionės metu, teoriniai, praktiniai bei kiti užsiėmimai; 7 nakvynės viloje ir apartamentuose Paralimni mieste; privatūs pervežimai: oro uosto ir 3 ekskursijų; visa kita, kas paminėta programoje; vietiniai mokesčiai. Skrydis: Vilnius – Larnaka (Kipras) – Vilnius + vienas didelis bagažas į abi puses.
Neįskaičiuota: maitinimas

Vardas  Straipsnio komentarų skaičius: 0
Tekstas
Security code
Apsaugos kodas