SEMINARAS "7 MITAI, KURIUOS GYVENA ŠIUOLAIKINĖS MOTERYS"

2015 m. balandžio 7d.

PC Gedimino 9, Vilnius

"Trys seserys"

 

Ar pastebėjote, kad vieni mūsų gyvenimo įvykiai, scenarijai, istorijos nutinka lauktai ir planuotai, o kiti - kažkaip nepastebimai, netikėtai. Tarsi mums vadovautų didžiulė jėga, kurios negalime paaiškti, o dažnai – ir kontroliuoti. Ši vidinė galia, universali visai žmonijai, gali stebinti, džiuginti, suteikti mūsų gyvenimui naują prasmę arba sukelti sumaištį, depresiją, nepatogumus, nes ateina iš pasąmonės gelmių. Kol jos nepastebime ir neįvardijame – tol neturime galimybės įtakoti gyvenimo tėkmės.

Kiekvienas renkasi savo kelią į pažinimą. Man jį atskleidė antikiniai mitai ir legendos, per kuriuos turiu galimybę pajusti savo dievišką prigimtį, priimti žmogišką charakterį, išnaudoti savo talentus ir pripažinti silpnybes.

"Trijų seserų"  jaukioje erdvėje, trijų septynetų dermėje (7 mitai, 7 diena, 7 p.m. valanda), kartu ieškosime atsakymų į šiuos klausimus:

  • Ką mums sako kasdieniai sutapimai, simboliai, ženklai?
  • Kokį mitą gyvenu aš, mano mama, dukra, kolegė, kaimynė, žymios Lietuvos moterys?
  • Kodėl vieni dalykai man sekasi lengvai, o kitur – nuolat „susimaunu“?
  • Ką renkamės: konkuruoti, pavydėti, atsitraukti ar susidraugauti?
  • Kada moteris yra graži, sveika, sėminga ir laiminga?

 

Vakaro metu jūsų laukia neįprasta pažintis su įvairiapuse moteriška prigimtimi, galimybė pamatyti savo gyvenimo scenarijus iš šalies, „stilinga“ praktinė užduotis ir malonus laikas moteriškoje draugijoje.

KAINA: 7 EUR. LABAI SVARBU: kadangi vietų skaičius labai ribotas, būtina registruotis: trysseserys@atsakingas.eu

 

Lektorė Giedrė Rein - fotomenininkė, patyriminės fotografijos praktikė, lektorė, vedanti mitologinius - psichologinius seminarus moterims, organizuojanti temines fotosesijas Lietuvoje ir užsienyje, parodos “Šiuolaikinės veiklios deivės” autorė.

Vardas  Straipsnio komentarų skaičius: 1
Tekstas
Security code
Apsaugos kodas