ŽIEMOS SAULĖGRĮŽA

Dabar ilgiausios naktys. Nuo šiol šviesių paros valandų vėl daugės. Tai metas, kai baigiasi metų ratas ir prasideda naujas ciklas.

Šis metų laikas simbolizuoja ir pabaigą (mirtį) ir pradžią (gimimą). Pabaiga, senolių amžius, pasižymi išmintimi, atsparumu, nepaprasta galia. Pradžia - tai naujos gyvybės atsiradimas. Gūdžioje tamsoje ir šaltyje, senės žiemos įsčiose įsižiebia šviesa, užsimezga nauja gyvybė, kuri pradeda stiebtis aukštyn.

Tamsiuoju metų laiku kartais jaučiamės išsekę, apsunkę, gyvenimo tempas, regis, sulėtėja ir viskas tarsi apmiršta. Tik kalėdinės dainos, šventinės mugės bei skubėjimas baigti darbus ragina judėti, bendrauti, lankyti draugus, kviestis svečius.

Vis dėlto, už viso to nujaučiame esant kažkokią paslaptį. Senieji metai baigiasi, ir mes viltingai žiūrime į ateitį pasitikdami naujuosius metus. Kasmet tamsiausiu žiemos laiku stebime stebuklingą gamtos virsmą - pamažu daugėja šviesos, tad gyvenimas nesustoja. Paslaptingose nakties gelmėse prasideda naujas ciklas, ir kartu su juo atgyja mūsų pasitikėjimas gyvenimu, viltis ir džiaugsmas.

Šiuo metų laiku apsisprendžiame, ko turime pagaliau atsisakyti, ir kaip toliau pakryps mūsų gyvenimas.

.. IR ŽINOMA, FOTOGRAFUOJAMĖS SNIEGUOSE!!! :) GAUDYKIM ŽIEMĄ, KOL JI BALTA ;)

Vardas  Straipsnio komentarų skaičius: 0
Tekstas
Security code
Apsaugos kodas