METŲ LAIKAI. RUDENS PRADŽIA

Ankstyvą rytmetį saulei tekant sodo obuolius papuošia daugybė spindinčių rasos lašelių. Oras prisisunkęs sunokusių vaisių - vynuogių, riešutų, kriaušių, erškėtrožių, šeivamedžio uogų - kvapo. Turguje pilna šviežių daržovių, vaisių, grybų. Šeimininkės ir visi, kas netingi, ruošia atsargas žiemai, kepa pyragus, verda daržovienes, dalinasi derliaus pertekliumi, sodinukais ir sėklomis.Vis dažniau lyja, rytais pakyla rūkas. Vėsta orai. Ieškome šiltų drabužių, prieš pusmetį nugrūstų į sandėliuką ar įsigyjame naujų. Iš giliausių lentynų traukiame pūkinius patalus, vilnones kojines, rengiamės šilčiau. 

Intuityviai jaučiame, kad atėjo metas atsisveikinti su išoriniu pasauliu, užsisklęsti šiltuose namuose ir tęsti pradėtus darbus, daugiau dėmesio skirti vidiniam pasauliui.

Dabar tinkamas metas apmąstyti, ką gero šiais metais nuveikėme ir ko dar nespėjome padaryti. Kuo galime pasidžiaugti, kokį derlių užauginome ir ko nepavyko padaryti. Pagalvokim, ką praradę gavome mainais, daug svarbesnio nei galėjome numanyti.

 

*  Vedu renginius moterims, metų rato ir moters gyvenimo ciklų temomis, su įvairiomis kūrybinėmis technikomis, apeiginiais ritualais, meditacijomis ir fotosesijomis. Pritaikau temas mergvakariams, gimtadieniams, moterų kolektyvams, draugėms.

Vardas  Straipsnio komentarų skaičius: 1
Tekstas
Security code
Apsaugos kodas