Tik moterims - karštas vasaros pasiūlymas! (270)

Meninės moterų aktų fotosesijos gamtoje. Kiekvienai moteriai dovana - A4 formato nuotrauka, paruošta kabinti ant sienos.

Gegužę - mylinčių ir mylimųjų fotosesijos (2)

Meilės dienos, lietuvių deivės Mildos šventės proga visą gegužį nuo 13 d. įsimylėjusiems ir mylintiems išskirtinės fotosesijos gamtoje!

Iš kelionių katalogo - Fuerteventura (11)

Fuerteventūra - arčiausia Afrikai Kanarų sala, kurios klimatas primena Meksiką ir Floridą. Tai lyg egzotiška oazė su auksinėmis Corralejo kopomis, plačiais pliažais ir stipriais vėjais (išvertus iš ispanų kalbos, salos pavadinimas reiškia „stiprus vėjas“ – fuerte viento).

Nuotraukos darytos 2010 m. sausio mėn.

„Tikiu, kad viskas, kas su manimi vyksta, yra teisinga“ (interviu) (3)

Apie fotomenininkę Giedrę Rein sakoma: „Tai paslaptinga, meniškos sielos, švelni ir išskirtinio grožio moteris...“  Rokiškėnams ji pažįstama fotografijų parodomis „Pradžia“ ir „Baltos istorijos“.

Interviu laikraščiui "Gimtasis Rokiškis", 2010 02 20

Fotografijų paroda "Baltos istorijos"

Paroda - laikraščio "Gimtasis Rokiškis" redakcijoje, Rokiškyje, 2009 m. gruodį - 2010 m. sausį-vasarį.

Nuotraukose – šaltų dienų šviesios akimirkos, sklidinos tylos, ilgesio, ramybės ir didžiulės erdvės apmąstymams. Tyloje galime girdėti istorijas, kurias pasakoja apsnigti medžiai, o gal – mūsų širdys.

Nuotraukose – užburiantis saulėtekis

Rokiškio Juozo Keliuočio viešojoje bibliotekoje atidaryta fotomenininkės kraštietės Giedrės Rein paroda „Pradžia“, žavinti užburiančiais saulėtekio vaizdais.   

Fotografijų paroda "Pradžia" Rokiškyje (8)

 
 
Paroda vyksta Rokiškio viešojoje bibliotekoje. Parodos pristatymas - gruodžio 3 d., 17 val. Vakaro metu menininkė Agnė Dragūnaitė atliks savo kūrybos giesmes baltiškais motyvais, pritardama tibetietišku varpu.

 

Paroda veiks iki gruodžio 20 d.

"Moters stichijos. Žemė" - užsiėmimai moterims (10)

Tai kūrybinių - patyriminių užsiėmimų ciklas moterims. Kviečiu kartu keliauti po savo ir gamtos stichijas, atskleisti savo prigimtinius gebėjimus, moteriškąjį pradą, grožį ir išmintį, atstatyti minčių, jausmų ir kūno harmoniją.

Užsiėmimai vyks Vilniuje ir Ventėje (prie Kuršių marių), bus meninė fotosesija.

Mokėti keistis - mūsų gyvastis (straipsnis žunale "Būrėja") (7)

Fotografė, menininkė, grožio ir išminties mokyklos „Mūzų oazė“ vadovė Giedrė Rein sako, kad žmogų galima palyginti su fotoaparatu. Jeigu nori padaryti nors vieną gerą nuotrauką, turi žinoti kaip juo naudotis, prižiūrėti, pakrauti baterijas, nuvalyti dulkes, panorėjęs įžvelgti detales, priartinti vaizdą ar jį nutolinti, jeigu nori matyti visumą. Tačiau Giedrė ilgai ieškojo, kaip išmokti pažinti ir valdyti save. Ir rado.

Fotosesijos studijoje ir gamtoje (3)

Meninės fotosesijos merginoms, moterims, draugams, mylimiesiems, vaikams, šeimoms, besilaukiančioms mamoms, draugėms, išdykėlėms ir rimtuolėms, kurtizanėms ir šventuolėms, mūzoms ir nimfoms, linksmoms ir liūdnoms, paslaptingoms ir paprastoms, fatališkoms ir irzlioms, dalykiškoms ir laisvoms, erotiškoms ir uždaroms, suaugusioms ir mažoms, visiems ir visoms!

Kviečiu kartu kūrybiškai improvizuoti ir pasinaudoti puikia proga padaryti originalią dovaną sau ir savo mylimiesiems :)

Kviečiu apsilankyti kūrybinėje fotostudijoje Vilniuje.

« 1 2 3 4