VASAROS FOTOSESIJOS PRIE JŪROS (1)

Liepos pabaigoje, nuo 25 dienos, keliauju dirbti ir pailsėti į Latvijos (netoli Venspilio) ir Lietuvos (Neringa) pajūrį. Jei kas norėtumėt įamžinti savo ar šeimos pašėlusiai nuostabias akimirkas prie Baltijos jūros - susisiekim :) TEL. +370 687 96393 (prašom rašyti SMS)

VASARIŠKOS NUOTRAUKOS AGUONOSE (10)

Kviečiu pasigrožėti AGUONOMIS, pasidžiaugti jų žydėjimu ir nusifotografuoti su šeima, vaikais, draugais, o gal - tiesiog pabūti žydinčioje jūroje su savimi ir vasara :)

ATRASKIME SAVE KITAIP (6)

Pražydus gamtai visomis spalvomis kviečiame ir save atrasti kitaip - su išskirtiniu makiažu bei asmenine profesionalia fotosesija viename!  Fotosesijos vyks gegužės mėnesį, antradieniais ir ketvirtadieniais, birželio mėn. 25 ir 26 dienomis Vilniuje.

Kelionė į NORVEGIJĄ (NORGĖ) (2)

Kur buvęs, kur nebuvęs, pavasaris atkeliavo ir į Skandinaviją. Kodėl gi ten jo nepaieškojus? :) Gegužės pradžioje išsiruošiau trumpai kelionei į Norvegiją, su drauge aplankyti draugės.

10 paslapčių jūsų vestuvėms (3)

Giedrė Rein – renginyje „10 paslapčių Jūsų vestuvėms“ (balandžio 21 d. viešbutis „Park Inn by Radisson Kaunas“). Pranešimo tema "Ar tikrai vestuvių fotografija - tam tikra terapijos priemonė?"

FOTOSESIJOS PRIE ŽYDINČIŲ SAKURŲ

FOTOSESIJOS PRIE ŽYDINČIŲ SAKURŲ

Pražydus sakuroms kviečiu pasidovanoti akimirkas tarp žiedų. Pajuskim pavasario džiaugsmą mažuose žieduose, baltame trapume, akimirkoje "čia ir dabar".

MINI-FOTOSESIJOS vyks 17, 18 ir 19 d. sakurų parke prie Baltojo tilto.

Iki pasimatymo tarp žiedų!

MANO MEILĖS DOVANA - FOTOSESIJA (vasario mėn. akcija) (5)

 

Visą š.m. vasario mėnesį 450 Lt. vertės dovanų kuponus galite įsigyti tik už 300 Lt.

Fotografijų paroda " KURJERIO MITAS"

Sausio mėn. 30 dieną, 16 val., Kauno šiuolaikinio meno galerijoje „Post“ atidaroma paroda „Kurjerio mitas”. Fotomenininkės Giedrės Rein nuotraukose įamžinti 24 metus Lietuvoje gyvuojančios skubių siuntų bendrovės UPS kurjerių portretai. Ekspoziciją palydės režisieriaus Andriaus Seliutos sukurtas dokumentinis filmas.
 

Ekspoziciją palydės režisieriaus Andriaus Seliutos sukurtas dokumentinis filmas.
Visą straipsnį galite rasti http://www.balsas.lt/naujiena/773385/parodos-anonsas-kurjerio-mitas-fotografijoseEkspoziciją palydės režisieriaus Andriaus Seliutos sukurtas dokumentinis filmas.
Visą straipsnį galite rasti http://www.balsas.lt/naujiena/773385/parodos-anonsas-kurjerio-mitas-fotografijose

 

ŽYDINČIOS GEGUŽĖS FOTOSESIJOS (7)

  

Visą gegužės mėnesį fotosesijoms taikomos 30 proc. nuolaidos,
na, o prie sakurų, kurios žydės jau netrukus, meninė mini-fotosesija - tik nuo 55 Lt.
 

  

ŠILČIAUSIŲ JAUSMŲ FOTOSESIJOS

Kas sakė, kad meilės diena - tai tik vasario 14-toji?

Lietuviai nuo seno šventė meilės dieną gegužės 13 d., vadino ją Mildos diena. Tai diena, kai sužydi pievos ir kloniai, kai gražiausiais balsais čiulba paukščiai, kai viskas aplinkui pabunda, myli ir poruojasi.

« 1 2 3 4 »