Unikalus darbo kalendorius PLANUOKIS (4)

PLANUOKIS kalendorius - asmeninės išminties knyga!

Pristatome Jums su meile kurtą darbo knygą – PLANUOKIS. Tai yra daugiau nei TIK darbo knyga. Tai Jūsų planavimo vedlys ir Jūsų asmeninis koučeris, esantis visą laiką su Jumis ir telpantis Jūsų rankinėje! Ši knyga visada be jokio vertinimo priims visas Jūsų mintis, užduos klausimus, primins įprasminti kiekvieną dieną.

PLANUOKIS padės Jums Jūsų išsikeltus tikslus ir svajones išskaidyti į mažesnius žingsnelius ir įtraukti juos į Jūsų kasdienį gyvenimą. Ši darbo knyga sukurta taip, kad padrąsintų Jus planuoti savo darbus, ateitį, apmąstyti praeitį, o svarbiausia – veikti dabartyje!  

UŽSISAKYKITE DABAR, O KALENDORIUS JUS PASIEKS JAU NETRUKUS!

KELIONĖ Į KIPRĄ - SU MITOLOGIJA IR FOTOGRAFIJA

KIPRAS – DEIVĖS AFRODITĖS GIMIMO VIETA
PASIJUSKIME TIKROMIS DEIVĖMIS!


2015.05.11 - 18 d. (7 nakvynės / 8 dienos)

Kelionės akcentas – susipažinimas su antikinėmis graikų deivėmis (išmoksime jas atpažinti savyje ir pasinaudoti jų privalumais kasdieniame gyvenime), poilsis ir profesionalios fotosesijos Kipro salos miesteliuose, paplūdimiuose prie jūros.

FOTOSESIJOS PRIE SAKURŲ

Kaip kasmet - KVIEČIU FOTOGRAFUOTIS!

Balandžio 22-23-24 d.

Kaina tik nuo 15 EUR (5 nuotraukos)


 

 

SEMINARAS "7 MITAI, KURIUOS GYVENA ŠIUOLAIKINĖS MOTERYS" (1)

Ar pastebėjote, kad vieni mūsų gyvenimo įvykiai, scenarijai, istorijos nutinka lauktai ir planuotai, o kiti - kažkaip nepastebimai, netikėtai. Tarsi mums vadovautų didžiulė jėga, kurios negalime paaiškti, o dažnai – ir kontroliuoti.

Kiekvienas renkasi savo kelią į pažinimą. Man jį atskleidė antikiniai mitai ir legendos, per kuriuos turiu galimybę pajusti savo dievišką prigimtį, priimti žmogišką charakterį, išnaudoti savo talentus ir pripažinti silpnybes.

"Trijų seserų" (PC Gedimino 9) jaukioje erdvėje, trijų septynetų dermėje (7 mitai, 7 diena, 7 p.m. valanda), kartu ieškosime atsakymų į šiuos klausimus:

FOTOSESIJA - SEMINARAS "SUŠOK SAVO DEIVIŠKĄ MITĄ"

Besiruošdamos naujai tarptautinei fotografijų parodai kviečiame dalyvauti moteris, mėgstančias šokti, mylinčias savo kūną, norinčias atrasti deivišką pradą savyje ir tai įamžinti nuotraukose laisvai improvizuojant.

FOTOSESIJA - SEMINARAS vyks š.m. balandžio 10 d., fotografijų parada - š.m. rudenį.

F-FATALE FREEDOM (LAISVĖ) - Paroda, diskusija, šokiai

F-FATALE FREEDOM (LAISVĖ) - Paroda, diskusija, šokiai

KOVO 11 D.

Fotografijų parodos "Šiuolaikinės veiklios deivės" pristatymas, paskaita - diskusija "Laisvė būti savimi":
Po to - vakaras su DJ MurĮėjimas laisvas. Lauksim!
 

METŲ LAIKAI. ŽIEMOS SAULĖGRĮŽA

Dabar ilgiausios naktys. Nuo šiol šviesių paros valandų vėl daugės. Tai metas, kai baigiasi metų ratas ir prasideda naujas ciklas.

Šis metų laikas simbolizuoja ir pabaigą (mirtį) ir pradžią (gimimą). Pabaiga, senolių amžius, pasižymi išmintimi, atsparumu, nepaprasta galia. Pradžia - tai naujos gyvybės atsiradimas. Gūdžioje tamsoje ir šaltyje, senės žiemos įsčiose įsižiebia šviesa, užsimezga nauja gyvybė, kuri pradeda stiebtis aukštyn.

Sveikatos salos kortelės savininkams speciali paslauga (7)

Kviečiame būti sveikiems ir fotografuotis Lietuvoje bei savo svajonių kelionėse!

Nuo rugsėjo 1-osios pradedame draugišką bendradarbiavimą su sveikatingumo centru "Sveikatos sala" http://sveikatossala.lt/kortele

 

Šiuolaikinės deivės - paroda ir pranešimas moterų konferencijoje "VEIKLI" (5)

Kiekviena moteris kasdien atlieka daugybę socialinių vaidmenų: mama, draugė, žmona, bendradarbė - tik keli iš jų. Tapatybių tiek daug, jog tarp jų nesudėtinga pasiklysti. Rugsėjo 25-26 dienomis jau antrą kartą vyksiančios konferencijos VEIKLI tikslas – kalbėti apie moterį kaip apie harmoningą visumą, susidedančią iš daugybės unikalių elementų, kuriuos reikia lavinti ir skirti jiems dėmesį.

Konferencijoje - pranešimas "7 antikinės deivės šių dienų versle" ir fotografijų paroda "Šiuolaikinės deivės"

METŲ LAIKAI. RUDENS PRADŽIA (1)

Ankstyvą rytmetį saulei tekant sodo obuolius papuošia daugybė spindinčių rasos lašelių. Oras prisisunkęs sunokusių vaisių - vynuogių, riešutų, kriaušių, erškėtrožių, šeivamedžio uogų - kvapo. Turguje pilna šviežių daržovių, vaisių, grybų. Šeimininkės ir visi, kas netingi, ruošia atsargas žiemai, kepa pyragus, verda daržovienes, dalinasi derliaus pertekliumi, sodinukais ir sėklomis.

1 2 3 4 »